Puitmööbli tellimine
Puitmööbli tellimine käib kas meie kodulehe kaudu või lisainfo saamiseks helista telefonil +372 5078 589.
Oma soovide kirjeldamiseks ja edastamiseks kasuta siin lehe all olevat tellimisvormi või saada see emailile puitmoobel@puitmoobel.ee
Selleks, et puitmööbli tellimine võimalikult sujuvalt läheks, saada meile võimaluse korral järgmised andmed:
Soovitava mööbli kirjeldus
Kirjelda võimalikult täpselt oma soove. Juhul kui meie galerii sisaldab sinu soovidele vastavat mööblit, siis vajuta galeriis olevale nupule „Soovin sarnast“ ja täida kõik tellimusvormi kohustuslikud väljad.
Joonis (juhul kui on)
Meie tellimusvorm võimaldab ka joonist üles laadida. Joonis ei pea olema professionaalselt tehtud ja võib vabalt olla ka käsitsi tehtud joonis (vt näidist). Kui joonist ei ole, siis sobib ka mõni kujundust illustreeriv foto.
Lubatud failiformaadid on JPG, JPEG, PNG, PDF, BMP, DOC, DOCX. Maksimaalne lubatud faili suurus on 5mb.
Soovitud materjal ja lisasoovid
Kindlasti tuleks lisada soovitav materjal (mänd, kask, saar, tamm, vineer) või mõni muu materjal/puuliik.
Kui sa veel täpselt ei tea, milliseid furnituure (sahtlisiinid, hinged, kapisüsteemid jne) soovid oma mööbli juures, siis me anname lahkelt nõu ja üritame leida võimalikult parima lahenduse. Seda nii hinnas kui kvaliteedis.
Puitmööbli paigaldamine
Täpse hinnapakkumise jaoks vajame ka infot selle kohta, kas puitmööbli paigaldamine jääb meie teha või soovi selle enda kanda võtta.
Kontaktandmed
Selleks, et saaksime teile hinnapakkumise saata või vajadusel lisainfot küsida, täida kindlasti ära ka kontaktandmete lahtrid. Soovitame kindlasti ka oma kontakttelefoni lisada, sest see teeb info vahetamise kiiremaks.
Päring saadetud – mis edasi?
Esmane hinnapakkumine annab sulle teada hinnaklassi. Täpne hinnapakkumine selgub juba siis kui oleme üksikasjades kokku leppinud, teostanud vajalikud mõõdistused ja veendunud, et sa saad sellise mööbli nagu oled soovinud.
Puitmööbli tellimine – peamised soovitused
Puitmööbli tellimine on ilmselt tegevus, millega sa igapäevaselt ei tegele. Seega toome välja mõned soovitused, mis selle protsessi sujuvamaks teevad.
Mööbli mõõdud, funktsionaalsus ja kujundus
Selleks, et saaksime sulle võimalikult täpse pakkumise teha, oleks hea kui saaksime võimalikult täpsed mööbli mõõdud. Juhul kui sa ei ole mõõtmistöödes tugev, siis anna meile teada ja saame need ise ära teha.
Mõtle välja, milline võiks olla mööbli kujundus (viiteid leiad nt meie galeriist) ja funktsionaalsus.
Mõtle välja, milliseid materjale soovid kasutada
Puitmööblit valmistatakse erinevatest puitudest. Eestis on peamiselt kasutuses kaks puidu liiki, milledeks on mänd ja kask. Vähem kasutatakse mööbli valmistamiseks saare- ja tammepuitu.
Meie valmistatud mööbel tuleb enamuses koosluses kask/kasevineer. Kuigi peab mainima, et järjest rohkem kasutame korpuste valmistamisel ka saare- ja tammepuitu. Selleks, et saaksime sulle võimalikult täpse pakkumise teha, olekski vaja teada, millisest materjalist mööblit sa soovid.
Oma klientidele soovitame mööblimaterjalina eelkõige kasutada kasepuitu ja sisekorpuste valmistamisel kasevineeri. Vineeriga kasutame eelkõige seetõttu, et selle abil saavutame mööbli suurema stabiilsuse. Lisades juurde kasepuidust detaile jääb vineer varju ning välja paistab ainult puidu ilu.
Sarnast lahendust kasutame ka muude puitude (saar, tamm) puhul, kus siseosades kasutame samuti suhteliselt palju kasevineeri.
Laias laastus sõltub siiski kõik inimese eelistustest, kuid meie peamine soovitus on valida kasepuidust mööbel, sest selle puhul saame tagada puitmööbli pikaealisuse.
Lisateadmiseks: hinnavahe männipuidust ja kasepuidust mööblil ei väga märkimisväärne.
Milliseid tasapindu soovid kasutada?
Pealmised plaadid ja kappide/köökide tasapinnad on üldiselt tammepuidust või mõnest muust kõvemast lehtpuust.. Männipuidu suureks miinuseks on tema pehmus. Sõltuvalt kasvu kohast ja kasvu kiirusest on männipuit väga pehme ning sellisest materjalist mööbel, ei ole eriti kestev.
Näide: männipuidus olev vaik (mida on rohkem just oksakohtades) kipub valgeks viimistlemisel jätma rohekaid laike. Selle vastu saab küll kasutada erinevaid vahendeid, aga kuivõrd viimistluskiht ei imbu enam puidu pealispinda sisse, siis heledal aluspinnal jäävad need kohad ikkagi näha.
Milliseid furnituure soovid kasutada?
Erinevate furnituuride kasutamisega saad oma mööblile lisada funktsionaalsust. Olgu selleks siis köögis nurgakapi sisu, või pliidi kõrval olev väike cargo, kuhu on kenasti on võimalik panna nii õlipudelid kui osa maitseainetest. Või jääb garderoobis stange liiga kõrgeks, ei ole probleemi, kasutame näiteks liikuvat stanget.
Kirjuta meile oma soovidest ja me aitame leida hea lahenduse selles keerulises furnituuride maailmas.